Hakkında

1984 yılında kurulan Posiflex Inc. Dokunmatik ekranlı PC sistemleri ve aksesuarları tasarım ve üretiminde dünyanın önde gelen markalarından biri olmuştur. Posiflex ürünleri dünya genelinde Perakende , sağlık , restoran , Otel ve tekstil sektörlerinde özel projelerde ve kiosk sistemlerinde kullanılmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını anlamadaki yüksek başarısı Posiflex’i dünya çapında tercih edilen marka haline getirmiştir.

Yüksek değer yaratan nitelikler :

- Teknoloji devrimi

Taiwan da iki ayrı ISO 9001/9002/14001 sertifikalı tesiste üretim yapan Posiflex müşteri taleplerini ürüne dönüştürürken çeyrek yüzyıllık bir dönemde 30 ad ürün innovasyon ve design patenti ile en yüksek kalitedeki yazılım ve donanım sağlayıcıların ürünleri ile üretim yapar. Posiflex satış noktasında sadece dokunmatik PC leri değil bağlantılı tüm aksesuarları da üreterek müşteriye ulaşan hizmetin kalitesini garanti altına alır.

Güvenilir Kalite Anlayışı : Mühendislik ve üretimin harici laboratuarlar tarafından (HALT/HASS) denetlendiği Posiflex te endüstriyel seviyedeki donanımlar ısı, enerji ve güvenilirlik optimizasyonu için zorlanmadan çalışabilecekleri ayarlarla üretilirler. Plastik aksamı yerine alüminyum alaşım kullanılan ürünler son üç yıldır üst üste “Business Solutions Best Product and Vendor” ödülünü almakta ve aynı konfigürasyondaki rakiplerinden %60 daha az enerji tüketerek çalışmaktadırlar.

- Uygun fiyat

Kalite, güvenilirlik ve değer yaratan özelliklerin uygun maliyetli karşılığının müşteriye ulaştırılması hedeflenir.

- Yaygın servis

Satış sonrası hizmetlerde global bir kalite standardı oluşturulmuş ve müşteriye kurulum, yerinde servis ve garanti sonrası hizmetler sunulmaktadır.

- Alınan Ödüller

http://posiflex.com/en-global/Award/Award

- Kalite Sertifikaları

http://posiflex.com/en-global/Cetificate/Cetificate

Posiflex Türkiye resmi dağıtıcısı E Data Elektronik Sanayi Ticaret Anonim Şirketidir.

Profilo Ödeme Sistemleri 1985 yılında KDV'nin uygulamaya geçmesi ile beraber Ödeme Kayıt Edici cihazların, ilgili tebliğlere uygun bir şekilde tasarlanması, üretilmesi ve yıllar içerisinde geliştirilmesine öncülük etmiştir. Türkiye'de satış fişi kesen yüz binlerce işletme, satışını yaptığımız Profilo, Olivetti, Telestar marka ödeme kayıt edici cihazları (yazar kasaları) kullanmaktadır. Geleceğe yönelik araştırma geliştirme çalışmalarını ara vermeksizin sürdüren E DATA, 2007 Nisan ayında kurulmasına rağmen 20 yılı aşan sektör tecrübesi ile ödeme kayıt edici cihazlar sektöründe çok büyük bir paya sahiptir.

Geniş ürün yelpazesi ve satışını yaptığı markalar, yaygın bayilik ağına sahip satış kanalları üzerinden son kullanıcıya ulaşmaktadır. Olivetti ve Profilo markaları sadece ülkemizde değil, ödeme kayıt edici cihaz kullanan tüm ülkelerde, bilinen ve aranan markalardır. 2005 yılında ilgili tebliğin yayınlanması ile birlikte akaryakıt sektörüne özel pompa yazar kasa üretimi yapılmıştır. Satış ve servis hizmetlerinin yaygınlaşması ile akaryakıt istasyonlarının da önemli bir kısmında E DATA’nın satışını yaptığı pompa yazar kasalar kullanılmaktadır.

“E DATA tarafından satışı yapılan ürünlerin satış sonrası kurulum ve servis hizmetleri yurt çapında yaklaşık 400 servisi olan R2 Servis A.Ş. (Profilo Elektronik Servis) aracılığı ile yapılmaktadır.


© Copyright 2013. Her hakkı E Data Elektronik A.Ş.'ye aittir.